Dla pracownika

Każda aplikacja, jaka jest do nas przesyłana, podlega drobiazgowej analizie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować oferty pracy dostosowane do Twoich oczekiwań, predyspozycji oraz umiejętności. Dysponujemy szeroką bazą firm, w których znajdziesz zatrudnienie na dogodnych warunkach. Oferujemy tylko pracę w firmach proponujących legalne zatrudnienie.

Szybsza szansa na zatrudnienie

POLRAB dba o to, aby żaden kandydat nie musiał zbyt długo oczekiwać na zatrudnienie. Staramy się znajdywać miejsca pracy najszybciej, jak to tylko jest możliwe. Dbamy przy tym o to, aby warunki pracy w polskich firmach były dla pracowników z zagranicy jak najlepsze. Jeżeli stracisz zatrudnienie, pomożemy szybko znaleźć Ci nową posadę, jeszcze lepszą niż dotychczas.

Rekrutacja na naszych barkach

Zajmiemy się całym procesem rekrutacji w firmie, w której ubiegasz się o stanowisko. Załatwimy wszystkie formalności związane z zatrudnieniem, czyli dokumenty oraz zaświadczenia. Jedynym Twoim obowiązkiem będzie stawienie się na rozmowie kwalifikacyjnej i odpowiednie zaprezentowanie przed przyszłym pracodawcą.